Organisasjon

Vi har laget denne siden for å gjøre det enklere for deg som medlem å finne ut hvem som gjør hva, og ikke minst hvordan kontakte dem.

Styret

Leder: Thomas Aanundsen (leder@krsps.no)
Nestleder: Preben Bakken – (nestleder@krsps.no)
Kasserer: Tom-Børre Olsen – (kasserer@krsps.no)
Sekretær: Bent Ø. Bostad – (post@krsps.no)
Styremedlem: Cecilie A. Sebdal – (medlemsansvarlig: medlem@krsps.no)
Styremedlem: Rita Eretveit
Vara: Jørgen Loftesnes Sandhåland
Vara: Marilyn Johansen

E-post: styret@krsps.no

Kontrollutvalg

Leder: Dag Olav Nilsen – (dag.olav.nilsen@gmail.com)
Reidar Kyllesdal – (rekylle@gmail.com)
Vararepresentant: Odd Von Porat Fiane – (odd.fiane@gumpen.no)

Valgkomite

Leder: Tom-Inge Dalen (tominged@gmail.com)
Tone Christoffersen Bakken
Svein Petter Bergkvist
Ole Thomas Furuseth

Markedskoordinator

Torbjørn Dybfest (t-dyb@online.no)
Vetle Aamodt (vetleaamodt@gmail.com)

Trenere

Darrel Collum
Halvor Ove Toreskaas
Jørgen Loftesnes Sandhåland
Marilyn Johansen
Morten Teinum

E-post: trener@krsps.no 

Dommere

Anders Skotnes (elektronikk)
Bernadus van Rijn
Darrel Collum (elektronikk)
Elise Nielsen Roysdatter
Frode Øien (elektronikk)
Halvor Toreskaas (elektronikk)
Hans H. Schelderup
Havin Samir
Jan Martin Skarberg (elektronikk)
Kristin Bakka
Morten Teinum (elektronikk)
Ole Thomas Furuseth (elektronikk)
Pål Supersaxo
Preben Bakken
Roald Stallemo
Ronny Lavik
Roy Mørenskog-Baumann
Stian Christoffer Jernslet

E-post: dommer@krsps.no

 

Driftsgruppen

Erik Mordt
Sigve Raustøl
Tom Ånesland

E-post: drift@krsps.no

Oppmenn

Ernesto Santos Cagunot – Våpen og bane
Steffan Klasson – PPC (ppc@krsps.no)
Viggo Berrefjord – Svartkrutt (svartkrutt@krsps.no)

Andre henvendelser

Politiattest: Marilyn Johansen (kontakt@krsps.no)
Varsle om regelbrudd: post@krsps.no 
Webmaster: webmaster@krsps.no
Generelle henvendelser: Kontakt oss

 

Norges Idrettsforbund

Organisasjonsinfo

Brønnøysundregisteret