Organisasjon

Vi har laget denne siden for å gjøre det enklere for deg som medlem å finne ut hvem som gjør hva, og ikke minst hvordan kontakte dem.

Styret

Leder: Preben Bakken (leder@krsps.no)
Nestleder: Jørgen Loftesnes Sandhåland – (nestleder@krsps.no)
Kasserer: Tom-Børre Olsen – (kasserer@krsps.no)
Sekretær: Bent Ø. Bostad – (post@krsps.no)
Styremedlem: Cecilie A. Sebdal – (medlemsansvarlig: medlem@krsps.no)
Styremedlem: Rita Eretveit

E-post: styret@krsps.no

Kontrollutvalg

Leder: Dag Olav Nilsen – (dag.olav.nilsen@gmail.com)
Reidar Kyllesdal – (rekylle@gmail.com)
Vararepresentant: Odd Von Porat Fiane – (odd.fiane@gumpen.no)

Valgkomite

Leder: Tom-Inge Dalen (tominged@gmail.com)
Tone Christoffersen Bakken (tone_c78@hotmail.com)
Svein Petter Bergkvist (petter.bergkvist@permobil.com)
Ole Thomas Furuseth (rsfokus@yahoo.no)

Markedskoordinator

Torbjørn Dybfest (t-dyb@online.no)
Vetle Aamodt (vetleaamodt@gmail.com)

Trenere

Darrel Collum
Halvor Ove Toreskaas
Jørgen Loftesnes Sandhåland
Marilyn Johansen
Morten Teinum

E-post: trener@krsps.no 

Dommere

Anders Skotnes (elektronikk)
Bernadus van Rijn
Darrel Collum (elektronikk)
Elise Nielsen Roysdatter
Frode Øien (elektronikk)
Halvor Toreskaas (elektronikk)
Hans H. Schelderup
Jan Martin Skarberg (elektronikk)
Kristin Bakka
Morten Teinum (elektronikk)
Preben Bakken
Roald Stallemo
Ronny Lavik
Roy Mørenskog-Baumann
Stian Christoffer Jernslet

E-post: dommer@krsps.no

 

Driftsgruppen

Erik Mordt – Leder
Sigve Raustøl – Medlem
Tom Ånesland – Medlem
Anders Skotnes – Teknisk, SIUS
Jan Gunnar Songedal – Medlem


E-post: drift@krsps.no

Oppmenn

Gimlehallen: Ernesto Santos Cagunot (klubbvapen@krsps.no)
Farvannet: Tor-Erling Nordgaard-Tveit (klubbvapen@krsps.no)
Svartkrutt: Viggo Berrefjord (svartkrutt@krsps.no)
Felt: Roy Mørenskog-Baumann (felt@krsps.no)

Sikkerhetskurs

Jørgen Loftesnes Sandhåland
Preben Bakken

E-post: kurs@krsps.no

Sikkerhetskurs ungdom

Morten Teinum
Marilyn Johansen

E-Post: ungdom@krsps.no 

Andre henvendelser

Politiattest: Rita Eretveit (kontakt@krsps.no)
Varsle om regelbrudd: post@krsps.no 
Webmaster: webmaster@krsps.no
Generelle henvendelser: Kontakt oss

Barneidrettsansvarlig: Marilyn Johansen

Varsling

Norges Idrettsforbund

Organisasjonsinfo

Brønnøysundregisteret